kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją marketingową. Zajmujemy się reklamą w social media oraz wizualną. Nasz zespół tworzą kreatywni ludzie z dużym doświadczeniem w reklamie, grafice, fotografii oraz dziennikarstwie. Dla naszych klientów przygotowujemy długofalowe  strategie marketingowe oparte na wielu formach przekazu.  

co robimy

Co robimy?

Zajmujemy się kompleksową realizacją kampanii reklamowych oraz reklamą w social media. Tworzymy reklamy wizualne i wideo. Dla naszych klientów prowadzimy fanpage w mediach społecznościowych i realizujemy tam reklamy, tworzymy grafiki, ulotki, banery, spoty promocyjne, zajmujemy się fotografią produktową.

dlaczego my

Dlaczego my?

Nie masz czasu na zajmowanie się reklamą dla Twojej firmy? Trudno jest się Tobie odnaleźć w kampaniach w social media? Zleć to profesjonalistom. Wszystkie nasze realizacje wykonujemy z pasją. Mamy wieloletnie doświadczenie poparte wieloma kursami i szkoleniami oraz praktykę związaną ze współpracą z klientami. 

Opinie klientów

Dla mojej firmy Pro Social wykonywało banery. Od projektu po wydruk. Grafika jest super, jakość wykonanie też. I, co dla mnie ważne, terminy wykonania są bardzo krótki. W najbliższym czasie zamierzam rozszerzyć zakres współpracy z tą agencją.

Arkadiusz Kroplewski "Dachy z Borów"

Firmie Pro Social powierzyliśmy założenie i prowadzenie fanpage na Facebooku. To była bardzo dobra decyzja. Na naszej stronie są ciekawe posty, fajne fotki i z dnia na dzień przybywa użytkowników. Najważniejsze jest to, że, jako właściciel firmy, nie muszę się zajmować marketingiem i reklamą. Robią to za mnie specjaliści z Pro Social.

Łukasz Sobieraj "Magdalenka Piekarnia - Cukiernia"

Z firmą Pro Social współpracuję od maja 2020 roku. Zleciłem jej prowadzenie fanpage na Facebooku, prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych oraz projektowanie i wydruk ulotek. Korzystamy też z ich wsparcia przy produkcji filmów reklamowych. Serdecznie polecam.

Karol Pruski "SPR Polska"